Menü Simge

Kalite Politikası

Hazırladığımız raporların ve çalışmaların en kaliteli, en ekonomik şekilde ve istenilen teslim süresinde hazırlayarak ve yaparak müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak ve vazgeçilmez tercihi olmak için;


Rapor ve çalışmalarımız kalitemizi ve sahibi olmaktan gurur duyduğumuz ve şartlarını yerine getirdiğimiz Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirir ve geliştiririz.

Varlığımızın birinci nedeni olan müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak ve bunları asarak müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak üzere “İlk Defasında – Her Defasında” ilkesi ile çalışırız.


Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, yenilikleri firmamızda uygulamaya geçirmek üzere gerekli tedbirleri alır ve uygularız.


EN-ÇEV Hizmet kalitesinin en önemli basamağı insan faktörüdür. Çalışanlarının yetenek ve bilgilerini artırmak, ekip ruhunu geliştirmek ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için sürekli eğitim ile kişisel gelişimi sağlar, bilgi ve sorumluluğun paylaşımı ile katılımcı yönetim anlayışını uygularız.